Bayan  Giyim, İmalat ve Toptan Satış

Apsen Tekstil; 1994 yılından bu güne kadar, yüksek kalitede ürünler üretip yerli ve yabancı müşterilere büyük bir titizlik ve hassasiyetle teslim etmiştir. Apsen tekstil, imalat alanında her türlü müşteri taleplerine cevap verecek üretim kapasitesine sahiptir. Firmamız son teknoloji makineler ile günümüz ihtiyaçlarına uygun olarak üretim yapmaktadır. Apsen Tekstil profesyonel ekibi ile her zaman rakip firmalardan bir adim önde olmayı ilke edinmiştir.. Apsen tekstil gerek üretim öncesi, gerek üretim sonrası ihtiyaç ve taleplerinizi en iyi şekilde karşılayacak siparişlerinizi ne şekilde, hangi Sartlar da olursa olsun tam zamanında ulaştıracaktır. Talepleriniz elimize ulaştığında yüksek kaliteli ürünlerimiz için size en iyi teklifi sunmaktan mutluluk duyacağız. Tüm ürünler Apsen Tekstil güvencesi altındadır.

Bayan Giyim’de Üretim Yaptığımız Ürünler;

Bayan Gömlek, Etek, Elbise, Pantolon, Tunik, Ferace, Tesettür Elbise, Pardösü Ve Bluz.

Minimum 200 adet ve üzeri siparişlerde istediğiniz ürünü üretebiliriz.

Konfeksiyon, hazır giyim üretimi yapan bir sanayi koludur. Konfeksiyonlarda üretilen ürünler, belirlenen ölçülerde tasarlanır, dikilir, ütülenir ve paketlenir. Konfeksiyonlarda üretilen ürünler farklı malzemeler kullanılarak üretilebilir. Genellikle el emeğinin ağırlıklı olduğu konfeksiyonlarda, çeşitli iş makinelerinin de önemi büyüktür ve bu konfeksiyonlarda özellikle giyim ürünleri üretilir. Konfeksiyon üretiminde üretilenler, son paketlenme işleminin ardından toptancılar veya perakendeciler aracılığı ile ilgililerine ulaştırılır. Türkiye, konfeksiyon alanında oldukça başarılı bir pozisyondadır ve bu alanda başarılı çalışmalara imza atmıştır. Özellikle kadın giyim konusunda kaliteli ürünler üreten konfeksiyonlarda, oldukça koordine çalışılmaktadır. Genellikle organik malzemelerden elde edilen iplikler dokunarak meydana getirilen materyaller, kumaş olarak adlandırılır. Kumaşlarda genellikle, pamuk, ipek, keten ve yün gibi malzemeler kullanılır ve dokuma veya örme metodu ile üretilir. Çeşitli kumaş türleri vardır. En önemlileri ve en bilinenleri örme kumaşlar, dokuma kumaşlar, nonwoven (dokusuz) kumaşlar ve su geçirmez kumaşlardır. Konfeksiyonların, tekstilcilerin en önemli malzemeleri hiç kuskusuz kumaşlardır. Bir ürünün kalitesini ve durusunu öne çıkaran kumaşlardır. Kaliteli ve doğru kumaş seçimi, özellikle giyim konusunda en çok dikkat edilmesi gereken konudur.

IHRACAT

Etek, bluz, tunik, tesettür, ceket, pantolon, yelek ve daha bir çok ürün Apsen tekstil güvencesi ile birlikte dünyanın her yerine ulaşıyor. Modaya uyan ve fark yaratan ürünlere ekonomik fiyatlar ile birlikte sahip olma sansı sadece Apsen Tekstil’de. İhracat Yaptığımız ülkeler ;Irak, Fas, Tunus, Cezayir, Lübnan, Afrika, Suudi Arabistan, Dubai, Rusya, Türkmenistan, Azerbaycan, Israil, Ürdün, Katar, Filistin ve Avrupa Ülkeleri.

 
Open chat
1
WhatsApp Destek Hattı
Scan the code
https://apsentekstil.com/kalite-politikamiz,
Merhabalar;